Zeugma Künefe

Hakkımızda

 

Hakkımızda

2016 yılında ilk şubesini Bursa Özlüce’de açan Zeugma Künefe, 2. şubesini 2017 yılında Ankara Balgat’ta açmıştır. Daha sonra Batıkent, Eryaman ve Mamak ilçelerinde şubeler açarak faaliyetlerine devam etmiştir.

Sizlerin beğenisi ve ilgisinden cesaret alarak Eskişehir, Batman, Kırşehir ve Diyarbakır’da (Diyarbakır'da SALİH USTA olarak) emin adımlarla Türkiye pazarında toplamda 13 şubeye ulaşarak siz değerli Zeugma Künefe severlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Hedefi Türkiye’de sınırlı sayılı franchise yapılanması ile büyümektir…

Hedefimiz; Üretim aşamasında kullanılan tüm ürünleri insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde, tedariğini kendi öz kaynakları içerisinde gerçekleştirecek üretim altyapısını sürdürülebilir hale getirmek,

Bayi ağını genişletirken üretim kalitesini de doğru orantılı olarak geliştirmek, Türkiye’nin her yerinde açtığımız bayiliklerle birlikte ülkemizin marka değerini artırmak, Bir marka haline gelme adına atılacak tüm adımlarda Zeugma Künefe'ye has özgünlüklerden ödün vermemeyi planlıyoruz.

Kurulduğu günden beri ürünleri tamamen organik olup 1. sınıf tereyağ (sade yağ) fıstık, kaymak ve hamuru özel soğuk zincirlerle memleketimiz Gaziantep’ten sizler için gelip şubelerimize dağıtılmaktadır.

Lezzetlerimiz, taklit edilmesi imkansız unsurlarla birlikte üretildiği için Zeugma Künefe'de yediğiniz bir künefeyi başka hiçbir yerde yeme şansınızın olmayacağını belirtmek isteriz.

İyi Olan Kazansın..!

 
 
 
 

Table Reservation